Zapraszam Cię na webinar "Zacznij Biegać Zmień Siebie" Zobacz wideo które wyjaśnia wszystko!


 

Bonus za darmo !!!

1

Prezentacja "Jak szybko i efektywnie schudnąć w czterech krokach" warta 97 zł czeka na Ciebie

 Brzydzę się SPAMU tak jak TY  Twoje dane są bezpieczne! 

Opinnie osób które zaczeły biegać

Kiedyś nie lubiłam biegać...Pierwsze kroki na ścieżkach biegowych były próbą zrzucenia nadprogramowych kilogramów i zadbaniem o własną kondycję i zdrowie.

Biegałam z koleżanką ale bardzo nieregularnie. W upały było za gorąco a w mróz za zimno. Tak naprawdę zaczęłam trenować bardziej regularnie w momencie pojawienia się pomysłu o udziale w imprezie biegowej. W momencie przekroczenia mety wiedziałam już, że nie będzie to mój ostatni bieg.

Na chwilę obecną mam za sobą kilkanaście oficjalnych biegów do 10 km i to na pewno nie koniec. Teraz twierdzę, że nie ma złej pogody jeśli tylko są chęci.

Bieganie daje mi wolność, radość, oderwanie się od problemów dnia codziennego i satysfakcję z każdego szybciej przebiegniętego kilometra bo można to osiągnąć tylko własną pracą.

Poza tym po każdym treningu wracam do domu odstresowana i szczęśliwa...a szczęśliwa kobieta to szczęśliwy dom.

Pozdrawiam Ania Rybczyńska  

To jest post mojej znajomej Marioli z FB który pozwoliła mi udostępnić:

Właśnie skończyłam biegać, ciepło, a do tego drobny deszcz i wiecie co za ogromna przyjemność. Jak kilka lat wstecz ktoś by mi powiedział, że będę biegać i do tego z przyjemnością mimo wysiłku, nie uwieżyłabym. Muzyka w uszach i bieganie wieczorem pomaga przynajmniej mi odreagować....
Mariola Socha

Zdjęcie z biegu Runmageddon.Mam na imię Krzysiek i mam 42 lata. Na co dzień jestem szczęśliwym mężem i ojcem 14 letniej Weroniki.

Około 6 lat temu podjąłem decyzje że muszę wziąć się za siebie i swoje zdrowie z prostej przyczyny , stwierdziłem : rośnie mi brzuch i źle zaczynam się z tym czuć!

Kupiłem sobie rower i ,,wkręciłem,, się w jazdę górską mtb ( startowałem nawet w zawodach).

Natomiast 3 lata temu złapałem bakcyla na bieganie. Dziś nie biegam na czas, ale mam czas na bieganie, ukończyłem kilka półmaratonów,maratonów i jeden z najtrudniejszych ultramaratonów w Polsce (nocny i górski 100 km ) ale ważniejsze od wyników jest dla mnie posiadanie dobrego samopoczucia co właśnie daje mi bieganie :)

Do częstego ruchu i zdrowego jedzenia zmotywowały mnie słowa Hipokratesa: "Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem"

Tak więc jeszcze kilka lat temu nie zwracałem uwagi na to co jadłem lecz dzisiaj mogę powiedzieć że zamiast jeść to się odżywiam (a to jest duża różnica)

Jakie są tego efekty?

Otóż mój organizm odwzajemnia mi się po stokroć – mam mnóstwo energii.

Bez względu na pogodę za oknem zawsze mam chęć włożyć buty i iść biegać.

 

Serdecznie pozdrawiam !
Krzysztof Krajewski
www.KrzysiekKrajewski.pl
tel.728 845 400


Moja przygoda z bieganiem zaczęła się dokładnie 4 miesiące temu. Nienawidziłam biegania. Jako że jestem uparciuchem, postanowiłam się zaprzyjaźnić z wrogiem, postanowiłam sprawdzić czy można polubić bieganie.

Mój pierwszy start w zawodach był 1.05.2017 na dystansie 10 km. Namowila mnie przyjaciolka, która wówczas w Jelczu Laskowicach biegła półmaraton. Nigdy wcześniej nie przebiegłam takiego dystansu. Mialam obawy ale chciałam bardzo spróbować.

Nikomu wtedy nie powiedziałam o tym, bo bałam się ze nie dobiegnę do mety, a wstydem byłaby poraźką Jednak udało się, było bosko, adrenalina, endorfiny, mega atmosfera. Wtedy postanowiłam zacząć treningi i biegac już regularnie.

Robie to dla siebie i nie chodzi tu o wyniki, tylko przyjemność jaka płynie z biegania. Biegnę, a głowa sama mi się czyści z wszystkiego: zmartwień, problemów etc.

Mój 5 letni synek też biega. Mój mały sportowiec ma więcej medali biegach, niz ja. Też pokochał bieganie, w biegach dla dzieci.

Biegam dla przyjemności, nie dla wyników , narazie nie planuje dłuższych dystansów niż 10 km. Ale kto wie może kiedyś zobaczycie mnie w półmaratonie.

Marta Gacek

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.